Béresove kvapky

Béresove kvapky

Svetoznámy vynález Dr. Józsefa Béresa, Béresove kvapky, sú v Maďarsku už niekoľko desaťročí synonymom zdravia. Vedec, pochádzajúci z mesta Kisvárda, vytvoril tento liek jedinečného zloženia v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Kvapky, ktoré sa preslávili na celom svete, užívajú každoročne milióny ľudí, na ochranu svojho zdravia a liečenie chorôb.

Prípravok so špeciálnym zložením stopových prvkov a minerálnych látok, vďaka viac ako 20 - ročného nepretržitého odborného a politického snaženia a úsilia vynálezcu, výsledkom vedeckých pokusov a experimentov, získal v januári roku 2000 najvyššiu klasifikáciu kódexu liečiv.

Zloženie prípravku sa v priebehu uplynulých desaťročí takmer vôbec nezmenilo a jeho tradične vysokú kvalitu, ako aj výskumy spojené s jeho aplikovaním, garantuje jediný výrobca tejto značky v Maďarsku - Béres Gyógyszergyár Részvénytársaság (Béres - Výroba liečiv, akciová spoločnosť). Kvapky sa vyrábajú v Szolnoku za prísne kontrolovaných podmienok.

Béresove kvapky ako podporný medikament úspešne používajú v Maďarsku a na mnohých miestach na svete pri prevencii či liečbe rôznych chorôb v každom veku.
Vďaka zloženiu, založenému na vedeckých výskumoch, svojim priaznivým účinkom a jednoduchému dávkovaniu sa Béresove kvapky stali najznámejším a najčastejšie používaným liečivom v Maďarsku a zároveň aj symbolom zdravia. Kvapky Béres sú voľne predajné lieky. O rizikách a vedľajších účinkoch sa dočítate v priložených informáciách pre pacientov, alebo sa obráťte na vášho lekára či lekárnika!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím