Prezentujeme sa na výstavách

Prezentujeme sa na výstavách

Naša účasť na výstavách cestovného ruchu

Každoročne sa zúčastňujeme výstav cestovného ruchu na Slovensku ale aj za hranicami v okolitých štátoch. Propagujeme na nich aj ubytovacie zariadenia, ktoré majú u nás platenú prezentáciu, a to bez ďalších poplatkov. Stačí nám len dodať letáky a propagačné materiály, ktoré berieme so sebou na výstavy.

Tento rok 2014 sme boli už na výstave Go a Regiontour 2014 Brno v Českej republike, ktorý sa konal v dňoch 16.-19.1.2014. Na prelome januára a februára sa konal najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku ITF Slovakiatour 2014, a to priestoroch  Incheby v Bratislave v dňoch 30.1. - 2.2.2014, na ktorom samozrejme nemohla chýbať ani naša cestovná agentúra. V termíne 7. – 9. februára 2014 sme boli zase v Rige, kde sa konal jeden z najväčších  regionálnych veľtrhov v regióne Pobaltia – veľtrh turizmu a cestovania Balttour 2014.

Vo februári sa zúčastníme výstavy Holiday World Praha, ktorý bude prebiehať počas dní 20.-23.1.2014, no a našou ďalšou zastávkou v najbližšom období bude Utazás Budapest od 27.2.-2.3.2014.

Ponúkame Vám možnosť propagácie Vášho zariadenia na výstavách a workshopoch cestovného ruchu bez ďalšieho poplatku v prípade, že máte u nás platenú prezentáciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím