Hunguest Hotely

Hunguest Hotely

Severné Maďarsko

Hunguest Hotel Palota LillafüredHunguest Hotel Palota Superior  ****

Lillafüred (Severné Maďarsko)

Hotel so štvorhviezdičkovými službami sa nachádza na severe krajiny, v obci Lillafüred, v čarovnom prostredí pohoria Bükk, 10 km od mesta Miskolc, ktoré je tretie najväčšie v Maďarsku. Jedno z najkrajších klimatických rekreačných miest krajiny je situované v malebnom údolí obklopenom tromi pohoriami. Budovu kaštieľa, postaveného v rokoch 1927-30 v novorenesančnom štýle, obklopuje visutá záhrada a mohutný park. Osobité čaro mu dodáva výhľad na údolie potoka Szinva, na jazero Hámori, a aj jeho poloha v bezprostrednej blízkosti zurčiacich vôd vodopádu.

Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra ***

Eger (Severné Maďarsko)

Hotel sa nachádza v meste Eger pri južnom úpätí pohoria Bükk, v bezprostrednom susedstve mestských kúpeľov a plavárne. Oproti hotelu stoja zrekonštruované impozantné Turecké kúpele pripomínajúce kúpeľnú kultúru bývalej Osmanskej ríše. Hostia hotela môžu prejsť priamo z hotelovej haly do mestských termálnych kúpeľov bezplatne. Hotel so 6-timi konferenčnými sálami rôznych veľkostí a reštauráciou je ideálnym miestom pre usporiadanie konferencií, školení, tréningov a firemných podujatí. Známe kúpeľné mesto je zároveň barokovou klenotnicou krajiny bohatou na historické pamiatky.

Zadunajsko (Západné Maďarsko)

Hunguest Hotel Répce Gold BükfürdőHunguest Hotel Répce Gold ****

Bükfürdő (Zadunajsko)

Hotel stojí v bezprostrednej blízkosti Liečebných kúpeľov Bükfürdő, ktorými je spojený krytou, vykurovanou chodbou, takže sa hotelový hostia môžu pohybovať medzi jednotlivými budovami v kúpacom plášti. Pri hoteli sa rozprestiera rozľahlý pekný park, v ktorom sa nachádza detské ihrisko, záhradka na grilovanie a terasa na slnenie. Répce Gold je wellness hotel s primeranými službami, gastronómiou, športovými programami, peknými a pohodlnými izbami a beauty službami.

Hunguest Hotel Freya Superior ZalakarosHunguest Hotel Freya Superior ***

Zalakaros (Zadunajsko)

Hotel Freya nájdete v prostredí príjemného udržiavaného parku centra mesta Zalakaros, v blízkosti kúpeľov a kúpaliska Gránit, s ktorými je budova hotela spojená chodbou (v zime vykurovanou, v lete klimatizovanou). Zabezpečuje rýchly a pohodlný presun k vnútornému svetu bazénov a do liečebného oddelenia. Hotel je obľúbený všetkými generáciami - od seniorov túžacich po liečbe a regenerácii až po mladšie generácie vyhľadávajúce aktívny oddych.

Hunguest Hotel Helios HévízHunguest Hotel Helios Superior ***

Hévíz (Zadunajsko)

Liečebný a Wellness Hunguest Hotel Helios***superior sa nachádza v rozľahlom krásnom wellness parku, iba 500 metrov od svetoznámeho liečebného jazera Hévíz. Tvoria ho 2 budovy: Anna s klimatizovanými izbami a balkónom a Benjamin. Hotel má vlastné wellness centrum a sezonálny vonkajší plavecký a detský bazén. V hoteli je studňa, ktorá zabezpečuje certifikovanú liečivú vodu pre pitnú kúru a procedúry. Terapie pohybového systému využívajúce špecifické miestne zdroje sú poskytované v liečebnom oddelení hotela.

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Superior ***

Hévíz (Zadunajsko)

Hotel Panoráma očakáva návštevníkov túžiacich po liečbe a oddychu celoročne, v bezprostrednej blízkosti (len - 150 m od brehu) svetoznámeho vulkanického jazera Hévíz. Má ideálnu polohu vzhľadom na blízkosť pešej zóny, kina, múzea, autobusovej stanice a hlavných pozoruhodností mesta. Jazero Balaton a mestečko Keszthely s čarokrásnym kaštielom Festetich leží len 7 km od mesta Hévíz. Ako jediný hotel v meste Hévíz je krytou vykurovanou chodbou spojený s liečebným a kúpeľným centrom Sv. Ondreja, kde sa poskytujú liečebné a preventívne procedúry stavané na miestne liečivé prírodné zdroje.

Hunguest Hotel Répce BükfürdőHunguest Hotel Répce ***

Bükfürdő (Zadunajsko)

Hotel Répce, ktorý dostal v roku 2006 ocenenie "Senior friendly hotel", je vzájomne prepojené krytou chodbou s Kúpeľmi Bükfürdő. Mesto leží v blízkosti západných hraníc Maďarska, 47 km od mesta Šopron a 220 km od Budapešti. Mestečko európskeho významu preslávila kvalitná liečivá voda s liečivými a preventívnymi účinkami pri reumatických chorobách a problémoch pohybového ústrojenstva. Okrem bazénov s liečivou vodou sa tu nachádzajú aj termálne, letné a detské bazény, v rekreačnom parku sú k dispozícii zážitkové kúpele a fyzioterapeutické oddelenie. Liečebné procedúry a kúry sa poskytujú v objekte kúpeľov.

Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol ****

Hajdúszoboszló (Východné Maďarsko)

Hotel Aqua-Sol leží v meste Hajdúszoboszló, v tesnej blízkosti najdynamickejšie sa rozvíjajúcich liečebných a rekreačných kúpeľov Maďarska. Hajdúszoboszló je často nazývané tiež ako "Mekka reumatizmu“. Do tohto kúpeľného mesta mesta prichádzajú rekreanti už 70 rokov, od objavenia tunajších termálnych prameňov. Mikroklíma prostredia kúpeľov, ovzdušie s obsahom jódu, brómu a soli priaznivo ovplyvňujú liečebný proces. Z hotela vedie vykurovaná chodba priamo do rozsiahleho komplexu zážitkových a termálnych kúpeľov, kde na Vás čaká množstvo zábavy a relaxu.

Hunguest Hotel Béke HajdúszoboszlóHunguest Hotel Béke ***

Hajdúszoboszló (Východné Maďarsko)

Hotel leží v obľúbenom kúpeľnom meste Hajdúszoboszló, preslávené vďaka termálnej vode, ktorá má priaznivé liečebné účinky. Mesto je vyhľadávaným dovolenkovým cieľom, ktoré ročne navštívi mnoho turistov. Všetky izby sú klimatizované a vybavené telefónom, pripojením na internet, minibarom, TV prijímačom so satelitným pripojením, trezorom. Kúpelňa je vybavená sprchovým kútom. Súčasťou takmer každej izby je balkón alebo terasa.
Všetky izby sú výlučne nefajčiarske.

Balaton a okolie

Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Freya Superior ***

Tapolca (Balaton a okolie)

Areál hotela sa rozprestiera na štvorhektárovom parku v centre mesta Tapolca, ktoré je od severného brehu Balatonu vzdialené 13km. Hotel stojí nad liečivou jaskyňou, s ktorou je v Európe ojedinelým spôsobom priamo prepojený krytou chodbou. Cez chodbu je priamy prechod pre pacientov do jej liečebných priestorov jaskyne, kde sú liečebné procedúry poskytované pod odborným dohľadom pľúcnych špecialistov. Hotelové bazény sú napúšťané termálnou vodou z vlastnej studne, navŕtanej v hotelovom parku.

Južné Maďarsko

Hunguest Hotel Erkel GyulaHunguest Hotel Erkel *** / **** Gyula

Gyula (Južné Maďarsko)

Jediný hotel v meste Gyula s priamym (krytý a vykurovaný) vchodom do Hradných kúpeľov Várfürdő. Nachádza sa v južnej časti Dolnozeme v mestečku s príjemnou, miernou klímou a čarovnou historickou atmosférou, v susedstve viac ako päťstoročného gotického hradu a historického parku s romantickým jazerom s možnosťou člnkovania, obklopeným prastarými stromami - svedkami dávnych čias. Hostí očakáva príjemné prostredie s  priateľskou atmosférou.

Hunguest Hotely v Rakúsku

Hunguest Hotel Heiligenblut RakúskoHunguest Hotel Heiligenblut, Alpy - Rakúsko

Hotel sa nachádza v Rakúsku, v malebnej dedinke Heiligenblut, uprostred Národného parku Hohe Tauern v obklopení 3000 metrových štítov. Právom je táto lokalita považovaná za jedno najkrajších miest v Alpách. Na jednej strane môžete vidieť významný historický kostol, a na strane druhej sa najvyšší vrch Rakúska - Grossglockner vypína nad obcou. Nechajte sa očariť nedotknuteľným svetom vysokých vrchov, ktorý môžete obdivovať z okien Vašej izby. Zažite kulinársku rozmanitosť hotelovej reštaurácie, alebo sa pokojne sa ponorte do vôd wellness centra, a zažite skutočné relaxovanie a odpočinok.

 

Hunguest Hotely v Čiernej Hore

Hunguest Hotel Sun Resort, Herceg Novi - Čierna HoraHunguest Hotel Sun Resort ****, Herceg Novi - Čierna Hora

Hunguest Hotel Sun Resort **** s viac ako dvojhektárovou rozlohovou parku je situovaný priamo na pobreží Jadranského mora pri Kotorskej zátoke, 5 minút chôdze od historického starého mesta Herceg Novi. Stredomorské mestečko, ktorého prírodné prostredie ho vytvára jedinečným, leží na západe štátu Čierna Hora, vo vzdialenosti od hraníc s Chorvátskom iba 10 km.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím