ITF SLOVAKIATOUR Bratislava 2024
Ako sa zaregistrovať?

Ako sa zaregistrovať?

Prečo inzerovať u nás?

Informačný portál wellnesstips.sk je jedným z najprehľadnejších projektov o možnostiach ubytovania v Maďarsku. Okrem ubytovania poskytuje aktualizované údaje o kúpeľných zariadeniach, kongresových a školiacich strediskách, možnostiach kempovania a v neposlednom rade ponúka široké spektrum turistických informácií o Maďarsku.

Ak patria Vaše produkty alebo služby medzi tie, ktoré môžete ponúknuť užívateľom nášho informačného projektu, tak je náš internetový portál ideálnou možnosťou ako dať o sebe vedieť. Môžete propagovať aj termálne kúpaliská, aquaparky, agrofarmy, športové zariadenia, zábavné zariadenia, rôzne atrakcie a pod.

Prezentácia na našej stránke je spoplatňovaná, v prípade záujmu o uverejnenie Vašich služieb vyplňte náš formulár a zašleme Vám podmienky registrácie.

Prejsť na formulár...

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím