Pobyty v Maďarsku
Vyhľadávanie
arrow
Typy pobytov Turistické regióny Mestá a obce Cena osoba/noc Dĺžka pobytu

ULTRA LAST SALIRIS

naspäť na Pobyty Egerszalók

Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók

už od 75.00€ osoba/noc

dieťa do 3,99 rokov zdarma

!!! ULTRA LAST MINUTE !!!
Luxusný wellness pobyt v údolí liečivých prameňov

Hotel Hunguest**** Saliris je krytou chodbou priamo prepojený s kúpeľmi Saliris s 1 900 m2 vodnou plochou, 17 celoročne otvorenými (vonkajšími aj vnútornými) bazénmi. Saliris"  znamená "soľná dúha". - odkazuje na soľný kopec, ktorý sa stal symbolom Egerszalóku, a tiež na pestrosť vybavenia a služieb, ktoré ponúka rezort.
 

limitovaná ponuka len pre termín 01. - 23.06.2024/min. 2 noci
resp. do skoršieho odvolania

 

Wellness pobyt
Saliris 2024
LAST MINUTE
01.06. - 23.06.2024
cena za osobu cez týždeň cez víkend
2 noci 185 €
150 €
210 €
175 €
ďalšia noc 93 €
75 €
7 nocí 650 €
550 €
14 nocí 1.265 €
1.100 €

Zahrnuté služby v cene:

  • ubytovanie na dvojlôžkovej izbe Štandard (cena platí pri obsadenosti 2 plne platiacich osôb na izbe) - ostatné typy izieb za príplatok.
    Základné vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou, toaleta, rýchlovarná kanvica, LED TV s viacerými kanálmi, telefón, WIFI, minibar, trezor, klimatizácia, župan, uteráky, saunové plachty, terasa, . Rozmery, vybavenie a služby štandardných, Superior a Superior Plus izieb sú rovnaké, rozdiel spočíva v polohe izby a vo výhľade z izieb.
  • polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov)
  • voľný vstup do Thermal Spa počas pobytu (1900 m2 - 17 bazénov: vonkajšie a vnútprné liečebné a zážitkové bazény, šmykľavka, detské bazény)
  • cardio fitness a posilňovňa LIFE FITNESS
  • župan, wellnessuteráky a saunové plachty počas pobytu
  • Free WIFI na izbách

Zľavy pre deti - na vyžiadanie.

 

Miestna daň 500 HUF/ osoba 18 + / noc - platba na recepcii

 

Zmena cien vyhradená.

Zaslať predbežnú rezerváciu

Pridané dňa: 31. 05. 2024

Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 1Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 2Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 3Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 4Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 5Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 6Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 7Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 8Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 9Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 10Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 11Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 12Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 13Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 14Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 15Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 16Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 17Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 18Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 19Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 20Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 21Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 22Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 23Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 24Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 25Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 26Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 27Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 28Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 29Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 30Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 31Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 32Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 33Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 34Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 35Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 36Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 37Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 38Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 39Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 40Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 41Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 42Saliris liečebné - a wellness kúpele, Egerszalók 43
Nezáväzná rezervácia pobytu "ULTRA LAST SALIRIS"

Vaša požiadavka sa nepovažuje za záväznú rezerváciu a po jej prijatí Vám bude zaslaná ponuka. Ak žiadaný pobyt (ubytovanie) nie je možný vo Vami určenom termíne kvôli obsadeným kapacitám, navrhneme najbližší možný termín, alebo alternatívnu ponuku na iné ubytovacie zariadenie v podobnej kvalite. V prípade Vášho nesúhlasu bude rezervácia zrušená bez sankcií. Ak s ponukou súhlasíte bude Vám zaslaná faktúra za pobyt resp. služby. Úhradu vyžadujeme pred nástupom na pobyt.

Upozornenie!

Ak Vašu rezerváciu obdržíme po 15.00 hod, táto bude spracovaná na nasledujúci deň po jej odoslaní!

Prosíme Vás, ak je to možné, nezadávajte emailovú adresu z hotmail.com, pretože sa nám v poslednej dobe odtiaľ naše e-maily vracajú ako nedoručiteľné.


Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím