Pobyty v Maďarsku
Vyhľadávanie
arrow
Typy pobytov Turistické regióny Mestá a obce Cena osoba/noc Dĺžka pobytu

Veľká noc Répce

naspäť na Pobyty Bükfürdő

Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő

už od 67.50€ osoba/noc

dieťa do 2,99 rokov zdarma

Veľkonočný kúpeľný pobyt v Bükfürdő

HUNGUEST HOTEL*** RÉPCE

* hotel je spojený s kúpeľmi - prechod v župane cez vykurovanú chodbu *  polpenzia + komplexná vstupenka v cene * sviatočné programy * SENIOR FRIENDLY HOTEL *

ponuka platí v termíne 09. - 13.04.2020 / min. 4 noci
kratšie pobyty nie sú akceptované v tomto termíne

Veľkonočný pobyt Répce   4 noci
osoba na izbe 1/2 obs. 2 osobami 270 €
osoba na izbe 1/2 obs. 1 osobou 326 €
osoba od 12 r. na prístelke 202,50 €
dieťa 3-11,99 r.
základné l. / prístelka
135 €
dieťa 0-2,99 r. zdarma

Zahrnuté služby:

 • 4x ubytovanie s polpenziou (bufetové raňajky a bufetové večere)
 • vstup do Liečebných - a Zážitkových kúpeľov (cez vyhrievanú hotelovú chodbu v župane, vstupy je možné prerušovať počas dňa (počet celodenných vstupeniek = počet nocí)
 • vstup do hotelového wellnesscentra (plavecký bazén, vírivka, jacuzzi, fínska sauna, infrasauna, parná kabína, ľadová drť)
 • účasť na denných športových- a sviatočných programoch
 • parkovanie
 • WIFI na izbách

Ďalšie informácie:

 • detské zľavy platia v prípade ubytovania dieťaťa s min. 1 osobou nad 12 rokov na izbe
 • apartmán (obývacia a spálňová časť oddelená závesom):  príplatok + 30 % k cene pre dospelú osobu aj dieťaťa
 • kaucia za vstupné náramky do kúpeľov 2000 HUF resp. 7 € resp. 200 CZK (platba na recepcii, v prípade odovzdania nepoškodeného náramku sa vracia)
 • župan počas pobytu (v prípade záujmu) 500 HUF/osoba/deň

Predĺžte si kúpanie v termálnej vode!

Klienti majú nárok na vstupenku do kúpeľov počas pobytu podľa počtu nocí (napr. pobyt na 3 noci = 3 celodenné vstupenky). V prípade záujmu o vstup do kúpeľov cez hotelovú vyhrievanú chodbu v deň príchodu ALEBO v deň odchodu je možné si doobjednať dodatočný celodenný vstup podľa cenových podmienok:

 • 12 € / osoba nad 14 rokov
 • 8,50 € / dieťa 3-13,99 rokov

Táto ponuka platí len v prípade objednávky vopred, na mieste je možné objednať vstupenku tiež, ale nebude možný vstup do kúpeľov cez hotelovú vyhrievanú chodbu. Zakúpenie dodatočnej vstupenky do kúpeľov klienta neoprávňuje na dlhšie využívanie izby, naďalej platí check-in od 14:00 hod. v deň príchodu a check-out do 10:00 hod. v deň odchodu. 

Ceny nezahŕňajú miestnu daň za ubytovanie 500 HUF / osoba 18+/noc - platba na recepcii.

Ceny v € sú orientačné, môžu sa meniť v závislosti so zmenami kurzu € voči HUF. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu cien a programu. Konečná cena bude potvrdená rezervačným oddelením.

 zmenu cien a programu. Konečná cena bude potvrdená rezervačným oddelením.

Pridané dňa: 02. 01. 2015

Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 1Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 2Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 3Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 4Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 5Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 6Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 7Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 8Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 9Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 10Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 11Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 12Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 13Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 14Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 15Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 16Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 17Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 18Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 19Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 20Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 21Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 22Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 23Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 24Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 25Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 26Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 27Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 28Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 29Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 30Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 31Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 32Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 33Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 34Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 35Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 36Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 37Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 38Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 39Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 40Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 41Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 42Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 43Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 44Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 45Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 46Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 47Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 48Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 49Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 50Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 51Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 52Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 53Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 54Bükfürdő - Liečebné a termálne kúpele, Bükfürdő 55
Nezáväzná rezervácia pobytu "Veľká noc Répce"

Vaša požiadavka sa nepovažuje za záväznú rezerváciu a po jej prijatí Vám bude zaslaná ponuka. Ak žiadaný pobyt (ubytovanie) nie je možný vo Vami určenom termíne kvôli obsadeným kapacitám, navrhneme najbližší možný termín, alebo alternatívnu ponuku na iné ubytovacie zariadenie v podobnej kvalite. V prípade Vášho nesúhlasu bude rezervácia zrušená bez sankcií. Ak s ponukou súhlasíte bude Vám zaslaná faktúra za pobyt resp. služby. Úhradu vyžadujeme pred nástupom na pobyt.

Upozornenie!

Ak Vašu rezerváciu obdržíme po 15.00 hod, táto bude spracovaná na nasledujúci deň po jej odoslaní!


Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím