Wellness hotely v Maďarsku
Vyhľadávanie
arrow
Turistické regióny Mestá a obce Hviezdičky Typy pobytov Vybavenie

Tó Wellness Hotel Superior ***

naspäť na Wellness Bánk

Bánk - Region: Severné Maďarsko

Wellness oddelenie hotela poskytuje pre hostí nasledovné služby:

 • Vnútorný bazén so zážitkovými prvkami s teplotou vody 32°C je vybavený nasledovnými zážitkovými prvkami: protiprúd, masáž v stoji, perličkový kúpeľ s masážou drieku a chrbta.
 • Vonkajší bazén s teplotou vody 32°C, rozprestierajúci sa nad úrovňou jazera Bánki je vybavený s nasledovnými zážitkovými prvkami: vodné trysky na masáž krku, perličkové lehátka, perličkové kúpele s masážou drieku. Vnútorný a vonkajší bazén sú prepojené. Vonkajší bazén je v zimnej sezóne (teploty trvalo pod 20 °C) mimo prevádzky.
 • Perličkový kúpeľ s teplotou vody 37°C a s výhľadom na prekrásnu panorámu jazera Bánki.
 • Fínska sauna s ľadovou studňou - Fínska sauna je prezývaná chrámom zdravia. Tradičná fínska sauna prehriata na teplotu 85-90°C posilňuje imunitný systém, aktivuje látkovú výmenu a vyplavenie toxínov, vylepšuje krvný obeh, uvoľňuje svalstvo a vplýva blahodarne na duševný stav.
 • Infra sauna - V infra kabíne sa využíva infračervené žiarenie, vďaka ktorému sa pocit tepla vyvoláva v hĺbke tkanív a pozitívny účinok sa dostáva v priebehu menšej záťaže, než pri fínskej saune. Pri teplote 45-50°C sa vylepšuje krvný obeh, podporuje sa vyplavovanie toxínov, znižuje sa náklonnosť k celulitíde a posilňuje sa celkový imunitný systém.
 • Parná kabína - Vodná para a teplý vzduch čistia dýchacie cesty, ukľudňujú nervový systém, posilňujú imunitný systém a spružnia pokožku. Teplota vzduchu je 40-45°C, kým vlhkosť vzduchu môže dosiahnuť až 100%.
 • Tepidárium je vyhrievaná odpočiváreň s teplotou 37-38°C, vykurovaná prostredníctvom vyhrievaných lavíc. Ukľudňujúca modrá farba, príjemná jemná hudba v pozadí a aróma terapia docielia úplný relax a duševné osvieženie.
 • Kneippov kúpeľ znamená chôdzu v studenej vode na kamenistom podklade, následne chôdzu v teplej vode. Ich striedanie vylepšuje krvnú cirkuláciu v chodidlách a nohách, zabraňuje vytváraniu kŕčových žíl.
 • Masáže - celková telová masáž, masáž chrbta, chodidiel, tváre a dekoltu.
 • Relax-infra kabína (alfa stroj) slúži na tvarovanie postavy, redukciu telovej hmoty, detoxikáciu, zmiernenie kĺbových a reumatických problémov pomocou najnovšieho Relax prístroja, ktorý zlučuje blahodarné účinky masáže, infra sauny a aróma terapie. Účinnosť aróma terapie v prístroji so dosahuje vďaka dôkladnému výberu prírodných aromatických olejov.
 • Solárium je najmodernejším, vysokovýkonným soláriom v stoji.
 • Masáž roll je prístroj, ktorý sa mimoriadne dobre hodí na prevenciu pred tzv. pomarančovou kožou a samotné liečenie, na tvarovanie postavy, uvoľnenie svalstva, zmiernenie problémov s kĺbmi, spaľovanie tukov.
 • Fitness oddelenie sa nachádza v suteréne hotela. Oddelenie je vybavené najmodernejšími strojmi (bežecký pás, kombinované silové stroje a kardio stroje).

Takzvaný „Tichý wellness“ sa koná každý piatok a v sobotu od 16,00 do 20,00 hodín s nasledovnými procedúrami:

 • Aromaterapia použitím éterických olejov lieči rôzne ochorenia. Éterické oleje sa ťažia z koreňov, listov, kvetov, živice, alebo z kôry rastlín. Voňavá para sa dostane do organizmu nielen cez nos, ale aj cez póry pokožky a má vynikajúci vplyv na organizmus. Oleje pôsobia na telo a dušu uvoľňujúco a oživujúco.
 • Svetelná terapia je veľmi dobrá prevencia na uchovanie fyzického a duševného zdravia.
 • Biosauna je menej zaťažujúca verzia sauny, kde teplota vzduchu je 45-80 °C a vlhkosť dosahuje 45-50%.
 • Jacuzzi so slanou vodou je kúpanie sa v 5-26%-nom slanom roztoku bez chemikálií. 30 minút strávených v jacuzzi so slanou vodou zodpovedá 3 dňovému pôstu. Jacuzzi so slanou vodou prispieva aj k odkysleniu tela, čo navráti pokožke prírodné PH.
 • Sauna so senom a s infra lúčmi, ktorý vyvoláva len mierne potenie, preto jemne čistí, detoxikuje organizmus. Vynikajúce účinky má na liečenie lumbaga, reumy a rôzne ochorenia pohybového ústrojenstva.
Orientačné ceny
Apartmán 4 osoby69.50 EUR
Apartmán 6 osôb104.00 EUR
Prístelka14.00 EUR
Prístelka pre dieťa7.00 EUR
Internet, WiFiv cene
Možnosti stravovaniaVlastné stravovanie
Zaslať požiadavku na ubytovanie
Informácie o ubytovaní Tó Wellness Hotel Superior
 

Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné
Napísať hodnotenie
Kontakty
Adresa Petőfi út 73
H-2653, Bánk
GPS N47.9230555555555600°
E19.1794444444444460°
Dátum vytvorenia 26. 11. 2014
Dátum poslednej úpravy 06. 09. 2018
Zaujímavosti v okolí
Jazero BánkJazerá, rieky
0.23 km
Centrum voľného času a dobrodružný park Tó - BánkZábava - bobové dráhy, adrenalínové a zábavné parky, vyhliadkové jazdy a plavby
0.37 km
26.91 km
Bobová dráha - Vyšehrad (Visegrád)Zábava - bobové dráhy, adrenalínové a zábavné parky, vyhliadkové jazdy a plavby
27.50 km
Dunajský ohybJazerá, rieky
29.66 km
Dobogókő skicentrumLyžiarske strediská
41.82 km
Kaštieľ Forgáchovcov - SzécsényHrady, zámky, kaštiele
42.25 km
Zobraziť ďalšie zaujímavosti

Použite prosím nasledujúci formulár pre hodnotenie zariadenia.

Ochota personálu
Pomer ceny a služieb
Čistota
Komfort
Úroveň stravovacích služieb
Pozitíva Negatíva
Meno klienta (nepovinné) Email (nepovinné)
Ochrana proti spamu    
Hodnotenia

Toto zariadenie zatiaľ nebolo hodnotené. Budte prvý.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím