Pobyty v Maďarsku
Vyhľadávanie
arrow
Typy pobytov Turistické regióny Mestá a obce Cena osoba/noc Dĺžka pobytu

Pobyty Thermal Camping 2021

naspäť na Pobyty Hajdúszoboszló

Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló

už od 21.75€ osoba/noc

dieťa do 3,99 rokov zdarma

Pobyty v Thermal Camping so vstupom do kúpeľov Hungarospa

ponuka platí v termíne 15.04. - 15.10.2021

prevádzkovateľ má právo na určenie min. dlžky pobytu na 4 noci

Pobyty Thermal Camping
2021
cena za 1 noc
Mimosezóna
15.04. - 30.06.
01.09. - 15.10.
Hlavná sezóna
01.07. - 31.08.
mobilný dom Adria pre 1-4 osoby 87 € 132 €
prístelka (5. lôžko) 11 € 15 €
dieťa do 3,99 rokov zdarma zdarma

Služby v cene:

  • ubytovanie bez stravy (možnosť varenia)
  • neobmedzený vstup do Liečebných kúpeľov Hungarospa a do plavárne, od mája do septembra: vstup na vonkajšie letné kúpalisko (vstupy je možné prerušovať počas dňa, vstupenky v deň odchodu už nie sú v cene)
  • parkovacie miesto pri mobilnom dome

Ďalšie informácie:

  • aquapark (tobogany) tvori samostatnu jednotku v rámci kúpeľov, vstup do aquaparku nie je v cene
  • check-in od 15:00 hod. v deň príchodu, check-out do 10:00 hod. v deň odchodu. V prípade skoršieho príchodu klienti majú nárok na kúpeľné služby.
  • nutná kaucia za mobilný dom 20.000 HUF alebo 100 € (v pripade odovzdania nepoškodeného mobilného domu s kompletným prislušenstvom sa vracia)
  • kemp neposkytuje detsku postielku

Ceny nezahrnují místní daň za ubytování 500 HUF / osoba nad 18 let / noc - platba na místě. Ceny v € jsou orientační, mohou se měnit v závislosti se změnami kurzu € vůči HUF. Hotel si vyhrazuje právo na změnu cen a programu. Konečná cena bude potvrzena rezervačním oddělením.

Pridané dňa: 06. 02. 2019

Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 1Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 2Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 3Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 4Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 5Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 6Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 7Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 8Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 9Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 10Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 11Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 12Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 13Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 14Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 15Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 16Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 17Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 18Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 19Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 20Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 21Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 22Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 23Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 24Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 25Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 26Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 27Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 28Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 29Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 30Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 31Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 32Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 33Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 34Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 35Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 36Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 37Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 38Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 39Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 40
Nezáväzná rezervácia pobytu "Pobyty Thermal Camping 2021"

Vaša požiadavka sa nepovažuje za záväznú rezerváciu a po jej prijatí Vám bude zaslaná ponuka. Ak žiadaný pobyt (ubytovanie) nie je možný vo Vami určenom termíne kvôli obsadeným kapacitám, navrhneme najbližší možný termín, alebo alternatívnu ponuku na iné ubytovacie zariadenie v podobnej kvalite. V prípade Vášho nesúhlasu bude rezervácia zrušená bez sankcií. Ak s ponukou súhlasíte bude Vám zaslaná faktúra za pobyt resp. služby. Úhradu vyžadujeme pred nástupom na pobyt.

Upozornenie!

Ak Vašu rezerváciu obdržíme po 15.00 hod, táto bude spracovaná na nasledujúci deň po jej odoslaní!


Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím