Pobyty v Maďarsku
Vyhľadávanie
Typy pobytov Turistické regióny Mestá a obce Cena osoba/noc Dĺžka pobytu

Osviežujúci balík

naspäť na Pobyty Hajdúszoboszló

Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló

už od 47.00€ osoba/noc

Osviežujúce dni wellnessu v Hoteli**** Délibáb

ponuka platí v termíne 01.05. - 30.09.2019 (okrem sviatkov)
minimálne 2 noci, možnosť predĺženia pobytu

Osviežujúci balík 2 noci / osoba ďalšia noc
izba Štandard 1/2
(oddelené lôžka)
107 € 47 €
izba Classic 1/2
(manželské lôžko)
131 € 53 €
izba Classic 1/2
(manželské lôžko, balkón)
138 € 57 €

Zahrnuté služby:

  • ubytovania na príslušnej izbe s polpenziou (bohaté bufetové raňajky, bufetové večere)
  • vstup do hotelového wellness v rámci otváracej doby (07:00 - 20:00 hod.: vnútorný zážitkový bazén 30-32°C s vírivkou, divkou riekou, delený bazén s liečivou vodou 34-36°C a 36-38°C, saunový svet - bio - a fínske sauny s ochladzovacím bazénom, ľadovou studňou a tropickým dážďom, parná kabína a soľná komora, baby bazén s hĺbkou 20 cm. 32 °C, cardio fitnes s posilňovňou)
  • 1x vstupenka do kúpeľov Hungarospa / osoba / pobyt (liečebné kúpele + plaváreň + letné kúpalisko, jednorazový vstup)
  • detský kútik (dvojdráhová šmykľavka s loptovým bazénom, hojdačka, logické hry, plyšové hračky)
  • župan a papuče na izbe
  • bezplatné WIFI pripojenie na izbách aj v spoločenských priestoroch

​Zľavy pre deti (izby sú bez možnosti prístelky, v prípade rodín sa poskytuje ubytovanie v 2 prepojených izbách typu Classic):

  • dieťa 0-2,99 rokov zdarma
  • dieťa 3-9,99 rokov - zľava 50 %
  • dieťa 10 - 13,99 rokov - zľava 30 %

Parkovanie pred hotelom bezplatne (cca 80 miest). Ceny nezahŕňajú miestnu daň za ubytovanie 500 HUF / osoba 18 + /noc - platba na recepcii. 

Ceny v € sú orientačné, môžu sa meniť v závislosti so zmenami kurzu € voči HUF. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu cien a programu. Konečná cena bude potvrdená rezervačným oddelením.

Pridané dňa: 20. 12. 2018

Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 1Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 2Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 3Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 4Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 5Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 6Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 7Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 8Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 9Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 10Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 11Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 12Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 13Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 14Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 15Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 16Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 17Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 18Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 19Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 20Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 21Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 22Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 23Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 24Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 25Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 26Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 27Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 28Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 29Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 30Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 31Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 32Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 33Hungarospa – Liečebné a termálne kúpele & Aquapark , Hajdúszoboszló 34
Nezáväzná rezervácia pobytu "Osviežujúci balík"

Vaša požiadavka sa nepovažuje za záväznú rezerváciu a po jej prijatí Vám bude zaslaná ponuka. Ak žiadaný pobyt (ubytovanie) nie je možný vo Vami určenom termíne kvôli obsadeným kapacitám, navrhneme najbližší možný termín, alebo alternatívnu ponuku na iné ubytovacie zariadenie v podobnej kvalite. V prípade Vášho nesúhlasu bude rezervácia zrušená bez sankcií. Ak s ponukou súhlasíte bude Vám zaslaná faktúra za pobyt resp. služby. Úhradu vyžadujeme pred nástupom na pobyt.

Upozornenie!

Ak Vašu rezerváciu obdržíme po 15.00 hod, táto bude spracovaná na nasledujúci deň po jej odoslaní!


Osobné údaje


(John Doe)


(+421 905 211 800)


(hepex@hepex.sk)Zobraziť Podmienky a spôsob rezervácie
Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím